FamousWhy.ro Forum: Alt Divort Dintre Romanita Si Iovan - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Alt Divort Dintre Romanita Si Iovan

#1 User is offline   Bella Icon

  • Charisma Carpenter
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 82
  • Joined: 20-October 08
  • Gender:Female
  • Location:In imaginatia ta
  • Idolul Meu:Luna de octombrie

Posted 31 October 2008 - 12:17 PM


De zvonit s-a zvonit de foarte multa vreme ca relatia s-ar destrama dar cei doi au infirmat categoric orice rumoare.Acum insa se pare ca e adevarat,divorteaza.Ea face declaratii dupa declaratii iar el pastreaza demn tacerea pt ca asa i-a promis.
Sa fie celebra crima marul de discordie?calcaltul in strachini? sau alt motiv care sa-i duca la despartire?
0

#2 User is offline   Adi Barb Icon

  • Administrator
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Admini
  • Posts: 2,445
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Posted 05 November 2008 - 10:33 AM

Parerea mea e e greu sa rezisti ispitei atunci cand lucrezi in lumea modei unde te invarti in cercuri suspecte unde non-conformismul e in floare iar ideile preluate de la occidentali au distrus notiunea de "a fi familist". Casatorii si divorturi dese, copii crescuti de al treilea tata se pare ca usor, usor nu mai trebuie sa deranjeze nici macar ca idee, sa speram ca marirea eventuala a salariilor profesorilor isi va pune amprenta si ii va determina pe acestia sa umble la educatia celor care ajung sa nu mai stie care e rostul unei familii si dau cu piciorul asa usor unei caznicii sau unei familii intemeiate de cativa ani... pentru ca de la educatie pleaca totul.

Am glumit cu marirea salariilor dar oricum ar fi o idee de solutie optima.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users