FamousWhy.ro Forum: Ati Plans Vreodata La Un Film? - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ati Plans Vreodata La Un Film?

#1 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 16 July 2008 - 08:29 PM


Eu am plans...in ultima vreme plang la tot mai multe :lol: Dar asta pentru ca imi permit eu..imi place sa intru in atmosfera si sa traiesc din plin filmul :)
In momentul acesta imi amintesc de Saving Private Ryan si Braveheart. Filmele astea m-au impresionat mult.
0

#2 User is offline   Anca_stelista4ever Icon

  • JuventusGirl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 463
  • Joined: 29-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Moinesti, jd. Bacau
  • Interests:fotbal, muzica, limbi straine, net etc.
  • Idolul Meu:Nu stiu exact

Posted 16 July 2008 - 08:31 PM


de cate ori :lol: la 'masca de fier', parca asa se chema filmu`...la sfarsit plang mereu...si la multe alte filme :)
0

#3 User is offline   Darby Icon

  • dissolved girl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 370
  • Joined: 25-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Posted 16 July 2008 - 09:28 PM


View PostThrill, on Jul 16 2008, 09:29 PM, said:

Eu am plans...in ultima vreme plang la tot mai multe :lol: Dar asta pentru ca imi permit eu..imi place sa intru in atmosfera si sa traiesc din plin filmul :)

Dancer in the dark. L-am vazut recent si l-am urmarit de doua ori. Amberle dati am sfarsit in lacrimi si nu mai stiam cum sa ma opresc. :lol: Acelasi motiv spus de Thrill. Imi place sa intru in atmosfera filmului, sa simt cat mai mult. Si cred ca este inevitabil pana la urma. :) Tin minte ca si la Titanic am plans cand l-am vazut prima data, dar eram destul de mica atunci.
0

#4 User is offline   Angel Icon

  • Addictive Blue
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 1,090
  • Joined: 02-September 07
  • Gender:Female
  • Location:wherever waltz is played
  • Idolul Meu:Matthew Bellamy

Posted 16 July 2008 - 09:32 PM

Am plâns la toate filmele cu final trist :lol: , la toate comediile romantice care se sfârşeau super emoţionant , la toate dramele romantice :lol: . Plângăcioasă afurisită ce's. :rofl:
0

#5 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 17 July 2008 - 12:53 PM

View PostDarby, on Jul 16 2008, 10:28 PM, said:

Tin minte ca si la Titanic am plans cand l-am vazut prima data, dar eram destul de mica atunci.

Faza cu Titanicul la mine a esuat. Dar tocmai pentru ca toata lumea lauda filmul, si zicea ca a plans, etc etc, asa ca prima oara cand am vazut filmul nu am plans. L-am vazut in cinematograf si toata lumea plangea pe langa mine :rofl:
Insa cand am mai crescut si m-am lasat din nou cuprinsa de atmosfera, am plans cu nerusinare :p Inca de mai multe ori, nu numai la sfarsit. De exemplu cand formatia a decis sa continue cu cantatul, desi vasul se scufunda. Cand preotul se ruga si toti il tineau de mana. Cand a coborat pentru prima oara Rose cu barca si apoi a sarit inapoi. Ohoooo....la multe faze :p
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users