FamousWhy.ro Forum: Credeți Că Vedetele Chiar Sunt Deranjate De Paparazzi? - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Credeți Că Vedetele Chiar Sunt Deranjate De Paparazzi?

#1 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 12 June 2008 - 01:04 PM


Am văzut de multe ori cum vedetele se plâng că sunt hărţuite de reporteri, dar odată ce şi-au ales meseria asta, ştiau ce îi aşteaptă. Eu cred că de fapt le place să fie pozate şi filmate, doar că le place şi să facă pe victimele. (asta zice "my dark side" :p )

Bine, sunt sigură că există şi cazuri când paparazzi exagerează, dar excepţii sunt peste tot. :pardon:
0

#2 User is offline   flaky Icon

  • AlinéDoux
  • PipPip
  • Group: Membri Avansaţi
  • Posts: 329
  • Joined: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Italy
  • Idolul Meu:Eu...

Posted 12 June 2008 - 01:38 PM

E u cred ca paparazzi le ajuta pe vedete sa isi promoveze imaginea ( exceptand cazurile in care exagereaza) pentru ca ,dupa opinia mea, ele nu ar reusii sa isi promoveze singure imaginea... whatever...... cred ca intr-un fel le si place....
0

#3 User is offline   Jewels Icon

  • mighty and strong... păi, cum altfel ?!?
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 1,095
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Female
  • Location:in inima Cuiva...
  • Interests:muzica, filme, calatorii, lectura, prieteni, navigatul'
  • Idolul Meu:God... He is the Music in me!

Posted 13 June 2008 - 05:17 PM

View PostThrill, on Jun 12 2008, 12:04 PM, said:

Am văzut de multe ori cum vedetele se plâng că sunt hărţuite de reporteri, dar odată ce şi-au ales meseria asta, ştiau ce îi aşteaptă. Eu cred că de fapt le place să fie pozate şi filmate, doar că le place şi să facă pe victimele. (asta zice "my dark side" :p )

Bine, sunt sigură că există şi cazuri când paparazzi exagerează, dar excepţii sunt peste tot. :pardon:


Poti sa ai pasiunea de a juca sau de a canta, dar fara sa iti placa sa atragi atentia asupra ta. Cel putin nu in viata ta personala, nu mereu in sufletul tau...

Poate ca sunt si unii care vor faima si apreciere, dar la un moment dat, cred, cand devii matur in ceea ce faci si paparazzii iti intra prea mult in suflet... incepi sa vrei pace si liniste. :shades:
0

#4 User is offline   Profu' Icon

  • Dumnezeu
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 669
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Posted 16 June 2008 - 03:29 PM

View PostJewels, on Jun 13 2008, 06:17 PM, said:

Poti sa ai pasiunea de a juca sau de a canta, dar fara sa iti placa sa atragi atentia asupra ta. Cel putin nu in viata ta personala, nu mereu in sufletul tau...

Poate ca sunt si unii care vor faima si apreciere, dar la un moment dat, cred, cand devii matur in ceea ce faci si paparazzii iti intra prea mult in suflet... incepi sa vrei pace si liniste. :shades:

greu de crezut ! atunci cand joci sau canti o faci pentru public, pentru a reflecta calitatea ta, in aprecierea lui !
si atunci atentia atrasa va fi proportionala cu calitatea actului...o reflexie subiectiva uneori, adesea obiectiva a ceea ce faci si esti
0

#5 User is offline   Jewels Icon

  • mighty and strong... păi, cum altfel ?!?
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 1,095
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Female
  • Location:in inima Cuiva...
  • Interests:muzica, filme, calatorii, lectura, prieteni, navigatul'
  • Idolul Meu:God... He is the Music in me!

Posted 16 June 2008 - 10:16 PM

Pasiunea ptr actorie sau muzica , vroiam sa zic, poate fi acolo, dar fara sa se vrea ca media sa ii intoarca viata pe dos. Una e sa iti doresti aprecierea oamenilor si alta e sa nu mai ai o viata personala. Dar unele vedete par sa traiasca din a-si expune viata personala, iar altele nu :)
0

#6 User is offline   Profu' Icon

  • Dumnezeu
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 669
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti

Posted 17 June 2008 - 04:05 PM

View PostJewels, on Jun 16 2008, 11:16 PM, said:

Pasiunea ptr actorie sau muzica , vroiam sa zic, poate fi acolo, dar fara sa se vrea ca media sa ii intoarca viata pe dos. Una e sa iti doresti aprecierea oamenilor si alta e sa nu mai ai o viata personala. Dar unele vedete par sa traiasca din a-si expune viata personala, iar altele nu :)

ei de vrut nu vor saracii...da' nah...riscul meseriei
0

#7 User is offline   sEtH Icon

  • Administrator
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 632
  • Joined: 03-September 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova, Romania
  • Interests:Games-urile!!! :D
  • Idolul Meu:Will Smith

Posted 18 June 2008 - 03:34 PM

Eu cred ca sunt deranjate foarte mult de paparazzi.
0

#8 User is offline   Duplicité Icon

  • Membru Activ
  • PipPip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 294
  • Joined: 27-August 08
  • Gender:Female
  • Location:la mama dracu`
  • Idolul Meu:N-am

Posted 31 August 2008 - 10:30 PM


vedetele traiesc de pe urma publicitatii, in mare parte. nu stiu cat de mult sunt deranjate de paparazzi, dar uneori trebuie sa recunosc ca se exagereaza cu urmarirea asta a vedetelor.
0

#9 User is offline   Anca_stelista4ever Icon

  • JuventusGirl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 463
  • Joined: 29-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Moinesti, jd. Bacau
  • Interests:fotbal, muzica, limbi straine, net etc.
  • Idolul Meu:Nu stiu exact

Posted 01 May 2009 - 09:32 PM

Normal ca sunt dry.gif Nimanui nu-i place sa fie urmarit zi de zi. Si unii paparazzi chiar exagereaza, insista si tot insista...e enervant!
0

#10 User is offline   Ionyssa Icon

  • Boboc
  • Pip
  • View gallery
  • Group: Membri
  • Posts: 65
  • Joined: 19-February 10
  • Gender:Female
  • Idolul Meu:Tata

Posted 20 February 2010 - 02:22 PM

"Vedetele" noastre, care mai mult sunt vedete datorita scandalurilor cu care ies in presa decat datorita calitatilor pe care le au, nu fac decat sa dea apa la moara publicatiilor de scandal pentru a-si promova imaginea cu orice chip. Parca le si vad pe unele stand la cafenea pe Dorobanti si rasfoind presa dezamagite ca nu s-a mai scris nimic de ele in ultimele 3 zile. Asa ca, exista cateva variante, cea mai populara fiid sa sune chiar ele la publicatii si sa se dea in vileag pentru a-si vedea chipul schimonosit de operatii reusite sau nu pe prima pagina a ziarelor. Cand iti alegi sa fii persoana publica, daca esti un profesionist, iti asumi statutul pe care ti l-ai ales si reactionezi normal si natural la orice blitz care se iveste din tufisuri. Astia de la noi se plang de hartuire pentru ca au fost la restaurant cu amantul si le-a ramas sarmaua in gat ca i-a prins un paparazzo in tandreturi. Dar daca ar fi ca in alte tari, in care paparazii stau cocotati pe gardurile vedetelor si le urmaresc in fiecare secunda? Atunci ce-ar face? Se vad prea bagate in seama aceste vedete de 2 lei. Daca vrei sa nu te hartuiasca paparazzi nu mai iesi in presa cu absolut tot ce ai "vai, m-a batut iubitul", "vai m-a inselat sotul", "vaiii, divortez". Penibil.
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users