FamousWhy.ro Forum: Drumetiile Montane / Campie / Mare - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Drumetiile Montane / Campie / Mare placerea de a vedea privelisti

#1 User is offline   zvartoshu Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri
  • Posts: 54
  • Joined: 29-March 08
  • Location:bucuresti

Posted 02 April 2008 - 12:04 AM


Unul dintre marilemele horbiuri este acela de a calatori ca sa vad romania mai aproape , sa o cunosc .
Incepand cu anul 2002 eu m-am pus pe facut-ul de drumuri scurte / lungi prin diferite locuri.
Am fost la predeal , am urcat jepii , am fost la babelel , la cruce , am fost la tampa , am ajuns in buzau , am mers la vulcanii noroiosi , am fost la magura , am fost la oidobesti .
in 2003 am fost pana la vama veche si care m-a indispus total pentru ca eram in perioada cu probleme si nu suportam sa vad femei dezbracate sau sa vad sex facdandu-se pe plaja , am fost in navodari la un mare dj-ei ce ma ajutat cu cateva jingeluri , am fost in medgidia sus .
2004 am fost in toate statiunile , am facut maraton express sa vad in fiecare zi cum este pe plaja romaneasca a litoralului si am tras concluzii bune sau rele.
2005 am fost la ruse bulgaria , am fost la braila
2006 am fost la ploiesti am fost la pitesti , targoviste
2007 am fost la pavarani , am urcat pavaranii am fost la oltenita , am fost la calarasi , am fost la baragan in diferite locuri
2008 am fost la girugiu am fost la lehliu.]

sincer toate le-ma facut singur . Unele am fost cu un prietne de al meu vechi . Acum abia astept sa imi gasesc de servici sa calatoresc express iar spre rm valcea
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users