FamousWhy.ro Forum: Ne-am Mai Impuscat Si Azi Putin... - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ne-am Mai Impuscat Si Azi Putin... Lacul Tanchistilor - 9.12.2007

#1 User is offline   ciprianpromo Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri
  • Posts: 21
  • Joined: 06-October 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova
  • Idolul Meu:Bono

Posted 09 December 2007 - 09:30 PM


Daca joci la intamplare...pierzi...daca viata colegului din echipa conteaza prea putin pentru tine...pierzi...dar cu rabdare si exerciutiu se inavta si asta...

Attached File(s)


0

#2 User is offline   crocodilu Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri
  • Posts: 3
  • Joined: 12-November 07

Posted 10 December 2007 - 09:10 AM

dupa cum a spus ciprian "Daca joci la intamplare...pierzi...daca viata colegului din echipa conteaza prea putin pentru tine...pierzi...dar cu rabdare si exerciutiu se inavta si asta...",
Ca sa incep aceeasi descriere despre lupta pot sa incep cu descrierea locului :
- Parea un loc pentru o asemenea lupta, cu tufisuri si tot felul de buruieni menite sa distraga atentia adversarului si sa iti acopere pozitia, avea sa fie o distractie de neuitat si asa a si fost
eram 10 persoane si trebuia sa ne formam echipele, dupa o scurta alegere eram gata de lupta si deja ne avanturam in padure, eram 4 persoane echipate de asalt si 1 pentru a fi umbra noastra adica un sniper, care s-a dovedit un adevarat rambo numai ca ii lipseau ustensilele si in lipsa de altceva a ales sa treaca la asalt cu o arma sniper ( nu prea stralucit ceea ce a condus la o moarte sigura pentru el ), ne confurntam cu individualism in echipa care nu a facut bine, pe la jumatatea partidelor incercam dar fara rezultat sa compensam pierderile datorate unor membri dornici de "afirmare" dar fara nici o izbanda, eu si cu un coechipier am incercat sa jucam strategic sa formam o linie de rezistenta dar 2 persoane erau prea putine pentru ceea ce aveam sa infruntam.
scurt si la subiect am avot o echipa nu pra bine corelata care a dus la o infrangere sigura de 2-5, gandindu-ma la cele spuse de ciprian dupa batalia de la 1 decembrie 2007 ( este deja faimoasa merita bagata in istoria airsoft-ului :)) ) m-am gandit sa formez o echipa cu care sa jucam in continuare.
per total a fost frumos, nu faptul ca am luat bataie ci faptul ca ne-am distrat si am invatat ceva ceea ce trebuia sa stim de mult timp " toti pentru unul si unul pentru toti". Important este sa stium sa si pierdem nu numai sa castigam, sa nu ne demoralizam dupa o infrangere cinstita.
La echipa adversa am observat ca era mai organizata decat noi fapt ce a dus la avantajul ei impotriva noastra.
Desi totul trebuia sa mearga foarte frumos in genul fair-play au fost ocazii la ambele echipe in care s-a dovedit ca nu a fost asa.
Astept cu nerabdare o urmatoare confruntare
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users