FamousWhy.ro Forum: Ce Isi Doreste Barbatul Fiecarei Zodii? - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ce Isi Doreste Barbatul Fiecarei Zodii?

#1 User is offline   andrada Icon

  • ...fluturele numara nu luni, ci clipe!...
  • PipPip
  • Group: Membri Avansaţi
  • Posts: 345
  • Joined: 09-September 07
  • Gender:Female
  • Location:in the rain
  • Idolul Meu:Secret!

Posted 15 October 2007 - 11:24 AM


Berbec - Draga mea, eu sunt un barbat pasional si pretentios, cu mine nu merge cu jumatati de masura. Nu-mi place sa fiu refuzat si ma ofensez cu usurinta. Pot fi amuzant si fantezist si imi place sa te lasi cucerita cu greu. Daca imi cazi repede la picioare, nu ai simtul umorului sau esti prea inchisa in tine si ingrijorata de ziua de maine, ramanem, pur si simplu, prieteni. Imi place sexul salbatic si fara prejudecati.

Taur - Imi place sexul savurat pe indelete, intr-o atmosfera calda si intima, dar te avertizez ca uneori sunt primitiv si direct, sper ca in sensul bun al cuvantului. Imi plac aventurile, dar sufletul meu cauta, in esenta, o relatie stabila si nu ma deranjeaza sa mergem impreuna la cumparaturi si sa facem rata la masina de spalat, de exemplu. Sunt rezistent in timpul actului sexual, nu debordez de fantezie, dar fac tot posibilul sa fii satisfacuta si sa devin indispensabil in viata ta.

Gemeni
- Poti sa pui baza pe mine, atat timp cat nu ma controlezi si nu-mi ingradesti libertatea. Vreau sa comunicam mult si imi place sa fiu ascultat cu atentie. Pentru mine a face dragoste inseamna arta, imi place sa experimentez lucruri noi, pot fi tandru, dar nu-mi cere sa ajung cu tine in abisul trairilor, fiindca mi-e teama sa-mi pierd capul si sa depind atat de mult de cineva.


Rac - Am nevoie de o sotie, de o prietena si de o mama in acelasi timp. Nevoile mele emotionale sunt adanci, desi pot parea uneori greu de abordat si inchis. Imi place sa fac dragoste cu multe mangaieri, cu sampanie, eventual intr-un jacuzzi, nu fii vulgara si da-mi voie sa conduc eu, macar la inceput. Uneori imi place sa fiu dominat, dar fara exagerari.

Leu
- Toata lumea spune despre mine ca imi place sa domin si sa fiu in centrul atentiei. Ca imi plac femeile frumoase, impresionante, cu personalitate. Eu caut o iubire sincera si corecta si sa fiu apreciat pentru ceea ce sunt. Am tendinta sa fac din dragoste un spectacol, asa ca asteapta-te sa fiu regizor bun in seara in care mi te daruiesti. Imi place sa cred ca sunt rezistent si pasional, nu fii rigida si nu cumva sa nu raspunzi pasiunii mele.

Fecioara - Nu te lasa inselata de aparenta de om serios, rezervat si critic, pot iesi din mine insumi daca intalnesc o femeie cu capul pe umeri si de incredere. Sunt adeptul dragostei care se amplifica treptat si, chiar daca nu te impresionez de la prima intalnire, imi imbunatatesc tehnicile impreuna cu tine. Nu resping noul, dar trebuie sa ma armonizez in timp si sa capat incredere. Am fantezii secrete si ti le voi dezvalui la timpul potrivit.

Balanta
- Eu am simt estetic, nu-mi place vulgaritatea sau femeile care nu sunt senzuale. Nu te astepta la muscaturi sau dezlantuiri salbatice, pentru mine dragostea nu inseamna Rolling Stones, ci Chopin. Am nevoie de tandrete si de rafinament, dar te avertizez ca sunt usor instabil, imi place sa admir femeile frumoase, chiar daca este vorba doar de un banal flirt. Nu sunt egoist, dar pot deveni dur, daca simt ca nu ma respecti.

Scorpion - Esti o femeie puternica? Doresti o dragoste profunda? Rezisti in fata starilor emotionale contradictorii si in fata posesivitatii? Atunci iti trebuie un scorpion ca mine. Nu am inhibitii in pat si nu ar trebui sa ai nici tu, ca sa nu incep sa caut in alta parte. Merge si putin sadomasochism, fa-ma putin gelos, fii pasionala si nu ma face de ras in fata prietenilor!

Sagetator
- Sincer, caut in primul rand o prietena cu care sa-mi petrec timpul liber. Imi place sa cred ca sunt o persoana corecta, dau ceea ce primesc. Nu ma adanci prea mult in starile tale depresive si hai mai degraba la munte sa facem dragoste! Imi plac lucrurile inedite, nu sunt rece, dar nici excesiv de emotional. Nu agreez stilul traditionalist si nu-mi place ca a doua zi sa imi ceri sa ne mutam impreuna.Ai rabdare, sa vad daca esti ceea ce caut. In rest..nu m-ar supara sa facem dragoste razand.

Capricorn - Putine femei reusesc sa ma inteleaga. Tu stii sa treci dincolo de aparente? Simti focul din privirea mea? Mi-e frica sa ma indragostesc, dar cand imi pierd capul, devin pasional si atent. In dragoste nu ma impac cu refuzul si imi place sexul prelungit si cu saruturi infocate. Ma seduce enigmaticul fiintei tale, iar cea mai erogena zona a mea este creierul.

Varsator - Hai fetelor, nu ezitati sa ma contactati! Sunt fantezist, am simtul umorului si nu refuz mai nimic in materie de sex, daca este pe masura asteptarilor mele. Experientele inedite ma incita, cu cat este mai original, cu atat gasesc relatia cu tine mai atragatoare. Sa nu crezi ca sunt insensibil, imi place sa ocrotesc femeia de langa mine si sa o fac sa se simta cu adevarat femeie. Respecta-mi personalitatea si libertatea si voi ramane mereu alaturi de tine.

Pesti - Sunt romantic si sensibil, dragostea pentru mine trebuie sa fie aproape mistica, o contopire divina. Trebuie sa-ti spun insa ca am momente cand devin inchis in mine, chinuitor, suspicios si putin sadic. Nu stiu de ce, dar as vrea sa ma intelegi si sa fii tandra, linistitoare si puternica. Imi plac atingerile delicate combinate cu dezlantuirile salbatice. Nu ar strica un lichior si lumanari aprinse, iar lenjeria intima ma incita.
0

#2 User is offline   ioana d'arc Icon

  • Membru Activ
  • PipPip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 353
  • Joined: 07-March 09
  • Gender:Female
  • Location:iasi
  • Interests:desenul.fotbalul,biliardul!

Posted 25 March 2009 - 09:27 AM


CITAT(Ruxi @ Oct 15 2007, 11:24 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Berbec - Draga mea, eu sunt un barbat pasional si pretentios, cu mine nu merge cu jumatati de masura. Nu-mi place sa fiu refuzat si ma ofensez cu usurinta. Pot fi amuzant si fantezist si imi place sa te lasi cucerita cu greu. Daca imi cazi repede la picioare, nu ai simtul umorului sau esti prea inchisa in tine si ingrijorata de ziua de maine, ramanem, pur si simplu, prieteni. Imi place sexul salbatic si fara prejudecati.


emo-rade.gif la naiba ce le mai nimeriti!nu e zodia mea dar cunosc zodia asta mai bine decat propria-mi zodie.
0

#3 User is offline   flaky Icon

  • AlinéDoux
  • PipPip
  • Group: Membri Avansaţi
  • Posts: 329
  • Joined: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Italy
  • Idolul Meu:Eu...

Posted 26 March 2009 - 10:36 AM

Scorpion - Esti o femeie puternica? Doresti o dragoste profunda? Rezisti in fata starilor emotionale contradictorii si in fata posesivitatii? Atunci iti trebuie un scorpion ca mine. Nu am inhibitii in pat si nu ar trebui sa ai nici tu, ca sa nu incep sa caut in alta parte. Merge si putin sadomasochism, fa-ma putin gelos, fii pasionala si nu ma face de ras in fata prietenilor!

Trebuia sa fiti mai subtili in descriere. uh.gif lnr (39).gif
0

#4 User is offline   Darby Icon

  • dissolved girl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 370
  • Joined: 25-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Bucuresti

Posted 26 March 2009 - 07:02 PM

E na. Cum de n-am zarit topicul asta mai devreme? laugh.gif Perfect adevarat si la Varsator. (nu-s barbat, dar imi cunosc bine fratii de zodie biggrin.gif)
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users