FamousWhy.ro Forum: Get To Know Me Better - FamousWhy.ro Forum

Jump to content

In aria Forumiştii vă răspund...

Important : În această arie, fiecare membru FamousWhy îşi poate deschide un topic si poate răspunde la eventualele întrebări şi curiozităţi mai mult sau mai puţin personale puse de ceilalţi membri ai comunităţii. Nu răspundeţi decât in topicurile personale.
  • (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Get To Know Me Better Totul despre mine.

#31 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 10 September 2008 - 10:24 AM

Iti place sa citesti? Ce faci cand te distrezi?

de ce scrii: @angel, @adi, @darby, etc? "Quote-ul" e mai util si mai usor de folosit :)
0

#32 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 10 September 2008 - 01:42 PM

Te contrazic :p E mai rapid cu @. Daca totusi se prefera folosirea "quote-ului" o voi face , ca nu este greu, doar ca asa eram obisnuit :)

Nu spun ca am o placere in a citit, din simplul fapt ca sunt foarte putine carti care mi-au starnit interesul. Mai mult cele de psihologie si filozofie. Dar fantezia scrisa nu o bate pe cea vizuala. Parerea mea.

Ca sa ma distrez am un intreg repertoriu, de la jocuri PC la iesiri in parc, de la filme la mall la home cinema cu prietenii, si de la iesiri in afara orasului la sporturi (de toate tipurile).
0

#33 User is offline   Angel Icon

  • Addictive Blue
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 1,090
  • Joined: 02-September 07
  • Gender:Female
  • Location:wherever waltz is played
  • Idolul Meu:Matthew Bellamy

Posted 10 September 2008 - 06:59 PM

Unde eşti? :foolish:
0

#34 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 11 September 2008 - 07:46 AM

La birou :D
0

#35 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 13 September 2008 - 12:41 PM

View PostAdi2ro, on Sep 10 2008, 02:42 PM, said:

Te contrazic :p E mai rapid cu @.

Nu e nici mai rapid si e si mai usor. ( :p ) O sa vezi dupa ce te obisnuiesti cu el. Daca ai mai multe pagini de citit, mai multe raspunsuri de dat (nu numai in cazul asta), quote te ajuta ;)

Ce inseamna pt tine o zi perfecta?
0

#36 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 18 September 2008 - 07:13 AM

Cam greu de spus pentru ca pentru mine "perfectiunea" e o notiune abstracta si ceva relativ. Dar fiindca sunt mai romantic din fire pot totusi sa-ti dau un exemplu.

Cand ma trezesc cu un zambet pe buze, stiind ca aseara o persoana draga mi-a spus noaptea buna. Stau cateva minute bune, si am acea senzatie..."life's great". Ies afara (fie ca ma duc la munca sau la facultate) si respiri un aer rece dar racoritor, si ma uit in jur ce frumos e totul creat in armonie. Daca in ziua respectiva reusesc sa ma vad cu prietenii mei si sa ne simtim bine la un film, o discutie aprinsa sau doar o plimbare, este ceva foarte frumos. Dar orice as face, oriunde as fi cineva ma asteapta sa ma intorc (partea aceasta n-am experimentat-o asa mult bleh.gif), cu brate deschise, si o privire calda, un sarut cu pasiune, si apoi iar....un "noapte buna" spus din inima.

(dar la fel, pot sa dau multe alte exemple, fiindca perfectiunea implica fericire, si pentru mine fericirea este ceva realizabil, manifestata in multe aspecte ale vietii)
0

#37 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 18 September 2008 - 05:48 PM

adica, tie ti-ar placea sa fii insurat cu o tipa dragostoasa, sa ai prieteni cu care sa te distrezi si sa fie primavara mereu biggrin.gif si asa ai avea ziua / viata perfecta crazy.gif (relativ vorbind, perfecta biggrin.gif )

care crezi ca este motivul pentru care oamenii au nevoie de Dumezeu?
0

#38 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 18 September 2008 - 06:36 PM

Exact. Daca se intampla sa cunosti vreuna sa ma anunti s.gif)

Hmm un singur motiv nu stiu daca pot sa dau. O sa incerc vreo doua trei, care cred eu ca sunt cele mai importante.

Primul ar fi cel evident, din lipsa omului de a se descurca singur. Chiar daca nu vrem sa recunoastem, fara interventia lui Dumnezeu omul s-ar fi autodistrus de ceva vreme. Si pe viitor va fi si mai multa nevoie de El (bombe atomice, biologice). Dar paradoxal instinctul omului de supravietuire este cel mai puternic.
Apoi este nevoia omului de divinitate, care pana la urma se gaseste in noi toti. Acum ca vrei sa ai o relatie cu acel Cineva, aici intr-adevar difera de la om la om.
Si "last but not least" sa o luam pe religie putin. Specific, crestinismul, avem nevoie de El ca sa fim cu adevarat fericiti. Ca sa ne asiguram un loc in vesnicie cu El. Ca sa experimentam cu adevarat potentialul nostru. "Take your pick". Cu toate ca omul a obtinut tot ce a vrut in viata, un gol tot ramane. Acel gol poate fi umplut doar de Dumnezeu.

PS: Te rog doar o chestie. Nu limita raspunsul meu la ce spun doar aici, pentru ca rar exista un raspuns simplu, concis si sa te reprezinte perfect. Dar sunt liber sa dezbat orice subiect daca doresti ca sa intelegi cu adevarat ce vreau sa spun. Asa mai pe larg...stilul ardelenilor biggrin.gif
0

#39 User is offline   Adi Barb Icon

  • Administrator
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Admini
  • Posts: 2,445
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Posted 22 September 2008 - 10:09 PM

Cate ore pe saptamana te uiti la televizor si ce vizionezi cel mai mult?
0

#40 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 22 September 2008 - 10:54 PM

La televizor cred ca sub 6 ore pe saptamana. Ma uit la stiri putin, un meci daca este cazul, si 1 serial poate. Si asa cum munca nu prea am timp, apoi daca tot stau, iau mai bine de pe net.

O vreme indelungata nu am avut cablu deloc, iar acum ca am, nu e nimic impresionant.

Inainte ma uitam pe AXN foarte des. Au o gramada de seriale marfa, acum s-au cam stricat, dar...tot au ramas cat de cat buni.
0

#41 User is offline   waltzu' Icon

  • Membru Avansat
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 735
  • Joined: 07-February 08
  • Gender:Female
  • Location:undeva la munte
  • Interests:omul..
  • Idolul Meu:nu am nevoie de asa ceva

Posted 25 September 2008 - 07:02 PM

Cum starnesti interesul cand vrei?
0

#42 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 26 September 2008 - 10:40 AM

Banuiesc ca vorbesti despre fete, cum le fac sa fie interesate de mine? s.gif

Pai am descoperit ca fiind un "show-off" nu rezolvi nimic. Misterul la inceput isi face rostul lui, dar la momentul potrivit trebuie sa stii sa spui ceva intr-o discutie de grup in care toti sa ramana wow. Evident apare prima faramitura de interes. Apoi majoritatea se pierd (ca multi au sclipiri de geniu...si atat) asa ca trebuie sa nu musti mai mult decat poti inghiti. Iar daca ajung sa vorbesc cu ea 1on1, de acolo nu-s probleme. Ma pricep la conversatie cu aproape orice fel de persoana s.gif

De-ajuns pentru un raspuns complet...continuarea.. a gentlemen never tells w.gif
0

#43 User is offline   flaky Icon

  • AlinéDoux
  • PipPip
  • Group: Membri Avansaţi
  • Posts: 329
  • Joined: 31-May 08
  • Gender:Female
  • Location:Italy
  • Idolul Meu:Eu...

Posted 26 September 2008 - 04:51 PM

Ce apreciezi la o fata ? biggrin.gif
0

#44 User is offline   Adi Barb Icon

  • Administrator
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Admini
  • Posts: 2,445
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Posted 29 September 2008 - 10:36 AM

Care a fost cel mai pretios lucru pe care l-ai pierdut vreodata?
0

#45 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 30 September 2008 - 07:46 AM

CITAT(flaky @ Sep 26 2008, 05:51 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ce apreciezi la o fata ? biggrin.gif


Desi suna superficial sa spun pe scurt, o discutie lunga si detaliata trebuie facuta live in domeniul acesta s.gif Asa ca pe scurt spun:
1. Feminitatea - este o trasatura care curpinde gingasie,compasiune,afectiune,pasiune....
2. Bunul-simt - e important sa pot iesi in oras, sa o duc la o cina cu parintii etc. La fel maniere trebuie sa existe.
3. Sinceritate - sa discutam deschis, cu farmecul micilor aluzii/ironii dar cand e treaba serioasa sa vorbim.
restu le cam vrem toti...inteligenta, frumusete....dar sunt relative comparand cu primele trei pe care eu le observ din prima daca sunt sau nu.
Dar un motto ramane: "Nu cer mult, daca nu pot oferi mult."

CITAT(Adi Barb @ Sep 29 2008, 11:36 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Care a fost cel mai pretios lucru pe care l-ai pierdut vreodata?


:-? vai asta e buna...:-?
Pierdut si sa nu mai pot recupera...anul care a trecut. Timpul adica. In mod normal n-am regrete dar ce s-a intamplat recent chiar am regretat. Dupa o despartire mai "dura" aproape un an a trecut asa...fara sa fac mai nimic. Ceva atipic mie.
Ca restul nu pot sa zic pierdut, pentru ca daca e vorba de prieteni inca ii poti recupera, sau bani sau alte obiecte.

Apropo azi e ziua mea biggrin.gif 21 \:D/
0

#46 User is offline   Thrill Icon

  • Placida
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Editor
  • Posts: 1,321
  • Joined: 07-October 07
  • Gender:Female
  • Location:Departe, departe

Posted 30 September 2008 - 07:46 PM

CITAT(Adi2ro @ Sep 30 2008, 08:46 AM) <{POST_SNAPBACK}>
1. Feminitatea - este o trasatura care curpinde gingasie,compasiune,afectiune,pasiune....

şi contează cum se îmbracă? Sau, mai bine zis...pt tine o fată îmbrăcată sport, e mai puţin feminină decaât una pe tocuri?

CITAT
Apropo azi e ziua mea biggrin.gif 21 \:D/

La mulţi ani, şi aici w.gif air_kiss.gif
0

#47 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 30 September 2008 - 11:27 PM

CITAT(Thrill @ Sep 30 2008, 08:46 PM) <{POST_SNAPBACK}>
şi contează cum se îmbracă? Sau, mai bine zis...pt tine o fată îmbrăcată sport, e mai puţin feminină decaât una pe tocuri?


Nu nu...e ok.

Eu ma refer la comportament. Aveam o colega cu niste ochi verzi superbi, dar era foarte baietoasa pana intr-o zi cand chiar a lovit un baiat. In momentul acela nu numai ca am ramas putin socat (fara sa exagerez) dar nu stiu, a fost un sentiment ciudat. Ca si cum nu mai era fata pentru mine s.gif

In momentul in care o fata face astfel de lucruri, ce sa spun de scuipat, injurat, devine o ... "deviatie" de la ce inseamna sa fii fata/femeie. Parerea mea este ca diferenta ar trebuie sa fie evident intre baieti si fete si tocmai prin aceste lucruri. Desi recunosc, sunt un baiat destul de romantic si mai afectiv, dar asta nu inseamna ca n-am si "masculinitatea" mea s.gif

Daca tot vorbeai de haine, cred ca doar cele exagerate defavorizeaza fetele, prea mult negru, prea mult roz s.gif) Adica, atunci cand nu mai stii ce te defineste...ce arati sau ce esti.
0

#48 User is offline   Adi Barb Icon

  • Administrator
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Admini
  • Posts: 2,445
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Posted 10 October 2008 - 11:20 AM

Ce se intampla cu pasagerii unui tren care circula cu vinteza luminii ... din punct de vedere al starii fiziologice ?
0

#49 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 10 October 2008 - 05:21 PM

Pai teoretic , daca punem in calcul amortizoarele de inertie, ar trebui sa imbatraneasca mult mai greu comparand cu cei ce sunt pe Pamant. Dar in mod normal comparativ unul cu celalalt.

Acum sincer nu stiu ce sa zic...daca intr-adevar am descoperi un aparat/nava cu care sa calatorim la aceasta viteza, nu cred ca timpul ar fi problema, ci destinatia. Eu ma indoiesc ca mai exista viata pe alta planeta, dar ar fi interesant sa vedem asa ceva.
0

#50 User is offline   Anca_stelista4ever Icon

  • JuventusGirl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 463
  • Joined: 29-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Moinesti, jd. Bacau
  • Interests:fotbal, muzica, limbi straine, net etc.
  • Idolul Meu:Nu stiu exact

Posted 11 October 2008 - 09:50 AM

Te uiti azi la meci? bleh.gif Romania- Franta biggrin.gif
0

#51 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 12 October 2008 - 12:04 PM

Da m-am uitat ieri, ce sa zic...cand am vazut 2-0 la inceput ca tot romanu m-am bucurat, dar apoi in a 2-a repriza cand am vazut ca deja nu mai atacam, au scos pe mutu, si comentatoru incepea sa suna ca un "jackass" spunand sa ne vedem totusi lungul nasului imi venea sa-l plesnesc s.gif

Atitudine ca aia ne-a stricat fotbalul si nu numai. Un fals simt al "realitati", cand de fapt ne limitam singuri. Daca aveau curaj si in a 2-a repriza ii bateam si poate cu o diferenta mai mare, dar au incercat sa tina scorul, au devenit mediocrii prin faptul ca n-au luptat pana la capat.

Respect pentru Lobont la cat s-a chinuit, si la fel si pentru Adrian Mutu care a construit acele faze de gol, ce sa mai vorbim de unele centrari perfecte as zice eu. Muresan omul omniprezent. Restul mai trebuie sa invete sa viseze, daca vor sa ajungem iar ce eram odata.

Dar lasa.....vine CFR Cluj miercuri si putem sa zambim din nou bleh.gif
0

#52 User is offline   Anca_stelista4ever Icon

  • JuventusGirl
  • Icon
  • Group: Faimosi
  • Posts: 463
  • Joined: 29-June 08
  • Gender:Female
  • Location:Moinesti, jd. Bacau
  • Interests:fotbal, muzica, limbi straine, net etc.
  • Idolul Meu:Nu stiu exact

Posted 12 October 2008 - 12:11 PM

CITAT(Adi2ro @ Oct 12 2008, 01:04 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Da m-am uitat ieri, ce sa zic...cand am vazut 2-0 la inceput ca tot romanu m-am bucurat, dar apoi in a 2-a repriza cand am vazut ca deja nu mai atacam, au scos pe mutu, si comentatoru incepea sa suna ca un "jackass" spunand sa ne vedem totusi lungul nasului imi venea sa-l plesnesc s.gif

Atitudine ca aia ne-a stricat fotbalul si nu numai. Un fals simt al "realitati", cand de fapt ne limitam singuri. Daca aveau curaj si in a 2-a repriza ii bateam si poate cu o diferenta mai mare, dar au incercat sa tina scorul, au devenit mediocrii prin faptul ca n-au luptat pana la capat.

Respect pentru Lobont la cat s-a chinuit, si la fel si pentru Adrian Mutu care a construit acele faze de gol, ce sa mai vorbim de unele centrari perfecte as zice eu. Muresan omul omniprezent. Restul mai trebuie sa invete sa viseze, daca vor sa ajungem iar ce eram odata.

Dar lasa.....vine CFR Cluj miercuri si putem sa zambim din nou bleh.gif

Deci inca nu-mi vine sa cred cat de fraieri am fost.....nu am fost in stare sa tinem un rezultat de 2-0...Franta nu a jucat cine stie ce, dar uite ne-au egalat...eu la 2-0 deja credeam ca batem, ma pregateam sa sarbatoresc victoria, dar de unde?!Lobont a avut intradevar cateva interventii exceptionale, dar nah, cate mai poate apara si el?Oricum meci f bun facut de Loby. Pe de alta parte, Cocis a fost slab, foarte slab....a gresit mult...deja daca era mingea la Cocis, comentatorii spuneau : Cocis, nu o gresi si pe asta sau Cocis, pe asta nu ai voie sa o gresesti...meci slab facut de el, a avut si meciuri mai bune
Cat despre Muresan, ai dreptate, ce e a lui e a lui...imi place cum joaca, este un jucator foarte valoros s.gif este un om de care nationala avea nevoie....L-am remarcat eu de mai de mult, dar nah biggrin.gif
Puteam bate, dar nu am reusit sa tinem de 2-0, daca lua Franta bataie, afara cu Domenech

Cat despre Cfr miercuri, mai vedem noi asta bleh.gif

Si cum a fost la party?
0

#53 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 20 October 2008 - 07:41 AM

Eh nu prea a fost bleh.gif

Deocamdata am niste lucruri de facut si nu prea am timp de petreceri.

Apropo ce frumos a luat bataie Dinamo :X
0

#54 User is offline   sEtH Icon

  • Administrator
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 632
  • Joined: 03-September 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova, Romania
  • Interests:Games-urile!!! :D
  • Idolul Meu:Will Smith

Posted 23 October 2008 - 01:26 PM

Ce parere ai de cum au jucat Clujul si Steaua in ultimele doua meciuril?
0

#55 User is offline   Adi Barb Icon

  • Administrator
  • Icon
  • View blog
  • View gallery
  • Group: Admini
  • Posts: 2,445
  • Joined: 31-August 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova

Posted 25 October 2008 - 09:19 AM

Cate masini ai avea daca ai fi o celebritate?
0

#56 User is offline   sEtH Icon

  • Administrator
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 632
  • Joined: 03-September 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova, Romania
  • Interests:Games-urile!!! :D
  • Idolul Meu:Will Smith

Posted 30 October 2008 - 12:40 PM

Ce fel de masini iti plac?
0

#57 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 31 October 2008 - 09:00 AM

CITAT(sEtH @ Oct 23 2008, 01:26 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ce parere ai de cum au jucat Clujul si Steaua in ultimele doua meciuril?


Hmm pai la Steaua nu m-am uitat la meciu cu Lyon, sincer deja nu ma mai intereseaza. Clubul a devenit circ, cu Becali in calitate de clovn principal. Antrenorii sunt adusi ca si maimute sa jongleze pe acolo, si jucatorii, lasati de capul lor. Se va alege praful de ei, si pacat...

Clujul mi-a placut ca s-a ridicat putin, noul antrenor face treaba buna, si e lasat sa o faca. Dar ma oftica faptul ca am pierdut un pariu (primul pariu pus biggrin.gif) in meciul cu Bordeaux 71.gif Lasa ca marti la cel cu AS Roma pun iar $-)

CITAT(Adi Barb @ Oct 25 2008, 09:19 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Cate masini ai avea daca ai fi o celebritate?


Mercedes McLaren / Nissan Skyline (preferatele mele) dar ar fi doar de show. Sincer imi place mult Audi A4 bleh.gif Nu-s foarte disperat dupa masini, drept urmare n-am dat de carnet desi in familie avem 3 masini s.gif

CITAT(sEtH @ Oct 30 2008, 12:40 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Ce fel de masini iti plac?


Cele pe 4 roti biggrin.gif
0

#58 User is offline   sEtH Icon

  • Administrator
  • Icon
  • Group: Admini
  • Posts: 632
  • Joined: 03-September 07
  • Gender:Male
  • Location:Craiova, Romania
  • Interests:Games-urile!!! :D
  • Idolul Meu:Will Smith

Posted 01 November 2008 - 01:09 PM

Iti place sa bagi la pariuri?
0

#59 User is offline   Adi2ro Icon

  • Boboc
  • Pip
  • Group: Membri Activi
  • Posts: 91
  • Joined: 29-August 08
  • Gender:Male
  • Location:Bucuresti
  • Idolul Meu:GoD

Posted 03 November 2008 - 02:53 PM

Am pus doar o data, pe meciul acela. Cred ca mai pun si miercurea asta, dar ma mai gandesc. Nu-s impatimit si imi place sa merg la sigur, daca nu, macar peste 70% sanse...
0

  • (2 Pages)
  • +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users